Menu

Usługi concierge – dlaczego warto z nich korzystać?

Z usług concierge (pol. konsjerża) korzystają regularnie m.in. przedsiębiorcy, menadżerowie, freelancerzy, osoby niepełnosprawne oraz w wieku podeszłym. Co ich wszystkich łączy? Osoby te nie mają zbyt wiele czasu wolnego bądź nie mają możliwości, aby wykonywać wszystkie zadania samodzielnie. Wobec tego chętnie zgadzają się na oddelegowanie części obowiązków ich osobistemu doradcy, któremu w pełni mogą zaufać. Usługi te znane są i cenione na całym świecie. Co więcej, stają się również coraz bardziej popularne w Polsce. Na czym więc polegają i dlaczego warto z nich skorzystać?

Czym są usługi concierge i w czym mogą pomóc Klientowi?

Usługi concierge to pomoc na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Usługi te zwykle są dodawane do produktów bankowych. Możemy spotkać się z trzema grupami Klientów regularnie korzystających z usług: klienci private banking, posiadających aktywa finansowe o dużej wartości, klienci posiadający karty platynowe oraz klienci aspirujący. Ponadto, możemy wyróżnić również prywatne osoby, które na co dzień potrzebują pomocy asystenta.

Obsługę prowadzi zespół doświadczonych konsultantów, którzy świadczą swoją pomoc 24 godziny na dobę. Konsultanci zwykle zajmują się szeroko rozumianą pomocą w organizacji życia codziennego swoich Klientów. Zadania zwykle dotyczą kwestii związanych np. z podróżami służbowymi, np. rezerwacja hoteli, zakup biletów na pociąg bądź samolot, organizacja taksówki. Jednakże ich obowiązki mogą również dotyczyć kwestii organizacji zadań oraz aktywności dodatkowych np. załatwienia spraw urzędowych, organizacji czasu wolnego, opieki nad dziećmi, organizacji przyjęć oraz aranżacji spotkań biznesowych. Konsultantami są wykwalifikowane osoby, które niewątpliwie poradzą sobie w każdej sytuacji, dostarczając usługi najwyższej jakości.

Ponadto, usługi concierge również wkraczają na rynek nieruchomości. Klientami mogą być więc deweloperzy oraz wspólnoty mieszkaniowe, którzy chcą wybić się między konkurencją, oferując swoim mieszkańcom dodatkowe możliwości. Wobec tego mieszkańcy mogą skorzystać m.in. z pomocy w dokonywaniu napraw w mieszkaniu, pomocy w przeprowadzkach, doglądania mieszkania pod ich nieobecność.

Dlaczego warto skorzystać z usług Concierge?

Bez wątpienia usługi concierge pozwalają zaoszczędzić czas, który Klienci tracą na załatwianie drobnych spraw. Dzięki pomocy wykwalifikowanego konsultanta można przeznaczyć zaoszczędzony czas na dodatkową aktywność zawodową, bądź na odpoczynek w gronie najbliższych osób.

Co więcej, Klienci również będą mieli pewność, że uda im się zrealizować wszystkie najistotniejsze zadania w określonym czasie. Nie będą już musieli zarywać nocy, rezygnować z czasu z dziećmi bądź przynosić pracy do domu. Dzięki pomocy konsultanta będą mogli podzielić obowiązki, co niewątpliwie wpłynie na dotrzymywanie umów w terminie oraz poczucie posiadania wszystkich zadań pod kontrolą.

Usługi concierge również pomagają osiągnąć rzeczy, które w pierwszej chwili mogłyby wydawać się niemożliwe. Dzięki międzynarodowym kontaktom konsultanta oraz jego doskonałej organizacji Klient może być pewien, że asystent zorganizuje prawie wszystko.

0 Comment